NOWY NISSAN QASHQAI - niedościgniony wzór crossover'a

 

NOWY NISSAN QASHQAI

SUPERINTELIGENTNY SUV

Inteligencja i piękno idą w parze, czego dowodem jest elegancja i wyrafinowanie Twojego wymarzonego crossovera. Nowy Nissan Qashqai łączy piękny styl i znakomitą aerodynamikę, sprawiając, że jazda nim po mieście nie ma sobie równych.

 

 

INTELIGENCJA I ELEGANCJA

DESIGN NADWOZIA I WNĘTRZA

Wyposażony w nowe rozwiązania stylizacyjne najpopularniejszy SUV na świecie jeszcze nigdy tak dobrze się nie prowadził i nie wyglądał tak imponująco.

 

 

DACH PANORAMICZNY

Rozkoszuj się widokiem nieba dzięki panoramicznemu dachowi Nissana Qashqai.

 

 

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

CYFROWY ŚWIAT W JEDNYM MIEJSCU

System NissanConnect w naszym flagowym SUV-ie to najlepszy partner Twojego smartfona. Dzięki nowym, bardziej intuicyjnym aplikacjom, masz dostęp do ulubionej muzyki, kanałów Facebooka, tweetów, wskazówek TripAdvisor i nie tylko.

 

APLIKACJE

Kolorowy, 7-calowy wyświetlacz zapewnia bezpośredni dostęp do Facebooka, najnowszych tweetów, wskazówek TripAdvisor i innych przydatnych informacji.

 

 

NOWY SYSTEM NISSANCONNECT

Wyposażony w nawigację oraz aplikacje muzyczne i społecznościowe, nowy system NissanConnect w Twoim crossoverze to najlepszy przyjaciel Twojego smartfona.

 

 

 

NAWIGACJA

Komunikaty głosowe nawigacji pomogą Ci z łatwością dotrzeć do celu, jednocześnie zapewniając informacje o restauracjach, stacjach paliw, czy bankomatach w okolicy.

 

 

MOBILNA INTEGRACJA

Podłącz smartfon i przeglądaj ścieżki muzyczne, których informacje zobaczysz na wyświetlaczu.

 

 

AKTUALNE INFORMACJE

Wszystkie potrzebne informacje, takie jak szczegółowe wskazówki dojazdu, identyfikacja rozmówcy czy systemy wspomagania jazdy wyświetlane są na bieżąco.

 

 


DŹWIĘK 360°

SYSTEM AUDIO BOSE PREMIUM

 

 

 

 

 

 

 

Inne aktualności
Ubezpieczenie - najkorzystniejsze ceny !
Pokaż wszystkie aktualności

Promocje