Ubezpieczenia

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pakietów dealerskich :PZU, Warty, Hestii, Allianz, Benefii i Generali. Proponujemy  Państwu najkorzystniejszy na rynku  zakres oraz promocyjne stawki.

Zachęcamy do skorzystania z  ubezpieczenia  GAP, czyli utrzymania wartości fakturowej pojazdu nawet przez okres 5 lat od daty zakupu.

W naszej ofercie mamy również ubezpieczenia mieszkań i domów oraz ubezpieczenia turystyczne.

Chętnie przedstawimy Państwu szczegóły produktów osobiście lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerami telefonów 774032009 oraz 774032016.

 

UBEZPIECZENIA PAKIETOWE

W ramach Programu Nissan Insurance, specjalnie dla klientów marki Nissan przygotowany został atrakcyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych.
Decydując się na zakup ubezpieczenia u Autoryzowanego Dealera Nissan w Programie Nissan Insurance zyskujesz:

  • Szeroki zakres pakietu (OC, AC, NNW, Assistance, ZK)
  • Zniesiony udział własny w szkodach autocasco
  • Bezgotówkowe naprawy powypadkowe i szybki serwis likwidacyjny w   Autoryzowanym Serwisie Nissana z zastosowaniem nowych oryginalnych części bez potrąceń z tytułu ich amortyzacji
  • Szeroki zakres Assistance
  • Samochód zastępczy na czas naprawy do 14 dni

Ubezpieczenie pakietowe w Programie Nissan Insurance jest przeznaczone zarówno dla samochodów nowych, jak i używanych, marki Nissan. Wysokość stawki ubezpieczeniowej zależy od wartości pojazdu, miejsca rejestracji, modelu, a także przysługujących właścicielowi zniżek.


Wszelkie informacje uzyskasz na miejscu w salonie Vip Car.

W razie zakupu samochodu w kredycie standardowym RCI Bank Polska SA  istnieje możliwość finansowania składki ubezpieczeniowej.

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej  w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.


UBEZPIECZENIE GAP 

Specjalnie dla klientów Nissan przygotowaliśmy wspólnie z Towarzystwem ubezpieczeniowym Red Sands Insurance Company Ltd, reprezentowanym na rynku polskim przez Autoprotect Polska atrakcyjne ubezpieczenie GAP.

Ubezpieczenie GAP chroni wartość samochodu nawet przez 36 miesięcy.

Ubezpieczenie GAP pokrywa różnicę pomiędzy wartością samochodu wynikającą z faktury zakupu w przypadku nowego samochodu lub polisy AC w przypadku pojazdu używanego a wyższą z kwot:
- odszkodowania wypłaconego z tytułu całkowitego zniszczenia bądź kradzieży pojazdu
lub
- wartości rynkowej pojazdu z dnia szkody

W przypadku, jeśli Twój ubezpieczyciel AC w pierwszym roku eksploatacji wypłaci pełną wartość samochodu dzięki ubezpieczeniu GAP, otrzymasz:

Zwrot standardowego kosztu rejestracji nowego samochodu zakupionego w sieci Nissan oraz jedno z trzech poniższych świadczeń do wyboru:

pojazd zastępczy - na okres 14 dni od daty ustalenia przez ubezpieczyciela AC, że szkoda jest całkowitą, limit świadczenia 5 000 zł
lub
- refundacja wpłaty własnej do wysokości 5 000 zł na nowy samochód zakupiony w sieci Nissan  w kredycie oferowanym przez RCI Bank Polska S.A.
lub
refundacja 3 rat kredytu do łącznej wysokości 5 000 zł na nowy samochód zakupiony w sieci Nissan  w kredycie oferowanym przez RCI Bank Polska S.A.

Wszystko załatwisz w jednym miejscu bez zbędnych formalności w salonie Vip Car Sp. z o.o.


  
Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Przed zawarciem umowy ubezpieczenia klient powinien zapoznać się z warunkami ubezpieczenia na wypadek straty finansowej GAP, a w szczególności z zapisami dotyczącymi ograniczenia lub wyłączenia odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń. Wyżej wymienione warunki ubezpieczenia dostępne są w salonie Vip Car Sp. z o.o.

Promocje