O NAS

Firma Vip Car działa w branży motoryzacyjnej na Opolszczyźnie od 1992 roku. Naszymi podstawowymi działalnościami są:

 • sprzedaż i serwis samochodów Renault i Dacia (autoryzacja),
 • sprzedaż i serwis samochodów Nissan (autoryzacja)
 • sprzedaż i serwis samochodów Isuzu (autoryzacja),
 • sprzedaż i serwis samochodów używanych wszystkich marek,
 • serwis blacharsko-lakierniczy,
 • Stacja Kontroli Pojazdów.

Przez ten okres zdobyliśmy wielu wiernych klientów, dzięki czemu jesteśmy postrzegani jako firma solidna, godna zaufania, świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o wysokie zadowolenie naszych klientów oraz stałe podnoszenie jakości naszej pracy. Jako pierwsza w Opolu autoryzowana firma świadcząca usługi sprzedaży i serwisu samochodów uzyskaliśmy Międzynarodowy Certyfikat Jakości ISO 9001:2000.

Nasze działania, podejście do klienta i chęć ciągłego rozwijania się sprawiła, iż znaleźliśmy się wśród lauretaów prestiżowego grona Diamentów Misięcznika Forbes 2019 i 2020. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, iż jesteśmy w ” elicie rodzinnej przedsiębiorczości”. Nagroda potwierdza i daje świadectwo wiarygodności naszej działalności. Jest motywacją i chęcią ciągłego ulepszania naszych standardów. Sukces nasz zawdzięczamy naszym Klientom, Partnerom, którzy nam zaufali i Pracownikom Vip Car.

W 2005 roku oddaliśmy do użytku największy i najnowocześniejszy w naszym regionie serwis blacharsko – lakierniczy obejmujący powierzchnię około 1000 m2 oraz zakupiliśmy samochód pomocy drogowej (platforma do przewozu trzech samochodów). Najnowocześniejszy sprzęt oraz wykwalifikowana kadra pracowników serwisu mechanicznego i blacharsko-lakierniczego sprawia, że naprawa samochodów i likwidacja szkód przebiega szybko, solidnie i skutecznie. Zdobyte doświadczenie oraz bogate zaplecze techniczne pozwalają nam przeprowadzać naprawy pojazdów wszystkich marek. Podpisane umowy z towarzystwami ubezpieczeniowymi na naprawy bezgotówkowe, likwidację szkód we własnym zakresie oraz członkostwo w Sieci Naprawczej PZU świadczy o naszym wysokim profesjonalizmie.

W 2004 roku oddaliśmy do dyspozycji naszych klientów Stację Kontroli Pojazdów.

Dbamy także o rozwój własnej sieci sprzedaży i serwisów, podpisując umowy agencyjne z przedsiębiorstwami z większych miast naszego obszaru działania. Obecnie współpracujemy z firmą FOMAR w Nysie.

W 2005 roku zostaliśmy docenieni w prestiżowym regionalnym konkursie „Opolska Marka” w kategorii „usługa 2005”, otrzymując wyróżnienie przyznane przez jury konkursu oraz zwyciężając w plebiscycie mieszkańców Opolszczyzny.

Wielokrotnie uzyskiwaliśmy wysokie lokaty w Wielkim Teście Salonów tygodnika motoryzacyjnego Auto Świat:

 • 2005 – najlepszy salon Renault w Polsce, TOP 20 salonów wszystkich marek,
 • 2006 – najlepszy salon Renault w Polsce, TOP 20 salonów wszystkich marek, najlepszy salon na Opolszczyznie,
 • 2008 – najlepszy salon Renault w Polsce, TOP 20 salonów wszystkich marek, najlepszy salon na Opolszczyznie.

Nasza praca została rónież doceniona przez Renault:

 • 2009 – Renault Global Quality Award za doskonałe wyniki jakościowe, wyróżniające nas na tle innych salonów i serwisów Renault,
 • 2010 – Renault Global Quality Award za doskonałe wyniki jakościowe, wyróżniające nas na tle innych salonów i serwisów Renault,
 • 2012 – najlepszy salon w Polsce – Dealer Of The Year,
 • 2014 – najlepszy salon w Polsce – Dealer Of The Year,
 • 2015 – najlepszy salon w Polsce – Dealer Of The Year,
 • 2016 – Społeczna Odpowiedzialność Businessu – Dealer Of The Year.

Vip Car Sp. z o.o.
45-273 Opole
ul. Pużaka 6

NIP 754-24-32-283
50,68179º N 17,95542º E

Sekretariat
tel. 77 4 032 032
fax. 77 4 032 051
e-mail: sekretariat@vipcar.pl

Pomoc drogowa Vip Car
600 022 856


Renault i Dacia Assistance

22 575 99 99

Postaw na cichą i bardziej przyjazną dla środowiska jazdę dzięki innowacyjnym elektrycznym i hybrydowym układom napędowym.

JUŻ DZIŚ ZAPYTAJ O WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ!