KOMPAKTOWY RODZINNY VAN

NISSAN TOWNSTAR COMBI

Napędzany przyszłością

Nissan Townstar to pewność osiągów i oszczędności. Dostępny
w wersji z wydajnym silnikiem benzynowym, spełniającym normę Euro 6D, i trybem ECO, pozwalającym obniżyć zużycie paliwa⁴ lub z elektrycznym układem napędowym, który pozwala cieszyć się jazdą bez emisji spalin.

Zelektryzuj przyszłość swojej rodziny

Zelektryzuj przyszłość swojej rodziny

Zupełnie nowy elektryczny Nissan Townstar to świetny pomysł dla Ciebie i Twojej rodziny. Łączny zasięg do 283 km i możliwość szybkiego ładowania pozwala pokonać nawet najdłuższe trasy w ciągu dnia, a bezemisyjny¹ ² układ napędowy zapewnia dotarcie do ścisłych centrów miasta³.

Zaprojektowany z myślą
o wszystkich aspektach Twojego życia

Od codziennych podróży po wyjazdy w góry. Nissan Townstar został stworzony do przygód. Odkryj przestronne wnętrze z wysokiej jakości wykończeniem i wygodnymi opcjami łączności, które zapewnią Ci rozrywkę i kontakt ze światem.

ZRÓB KOLEJNY KROK

ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ


1 Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testowania pojazdów lekkich (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).

2 Do adaptacji w oparciu o specyfikę lokalnego rynku Zużycie energii (Wh/km): w cyklu mieszanym 180–206; emisja CO2 w cyklu mieszanym (g/km): 0. Zero emisji CO2 podczas jazdy.

3 Funkcje te będą dostępne w zupełnie nowym elektrycznym Nissanie Townstar, którego premiera planowana jest na wrzesień 2022 roku 2022.

4 Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/.

5 System ProPILOT Assist jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT Assist to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, ale nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT Assist jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy). Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili. 

6 Aplikacje Apple CarPlay i Android Auto są dostępne bezpłatnie, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana lub korzystając z następujących danych kontaktowych: [numer telefonu / adres e-mail.

7 Mapy i bieżące informacje o natężeniu ruchu, usługi zdalnego sterowania oraz inteligentne powiadomienia są płatne, ale przez okres 3 lat są oferowane bezpłatnie dla kwalifikujących się samochodów wyposażonych w aplikację NissanConnect Services. Zapraszamy na stronę poświęconą pojazdom wyposażonym w tę aplikację lub do sięgnięcia po broszurę dotyczącą konkretnego samochodu, aby dowiedzieć się więcej. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana lub korzystając z następujących danych kontaktowych: [numer telefonu / adres e-mail].

8 Gwarancja producenta na 5 lat lub przebieg 160 000 km (zależnie od tego, co nastąpi wcześniej) dla gamy samochodów użytkowych. Brak ograniczeń w zakresie przebiegu w przypadku gwarancji na powłoki lakiernicze, oryginalne części i akcesoria Nissana, pomoc drogową Assistance i w przypadku gwarancji antykorozyjnej.Więcej informacji u dealera Nissana lub na stronie www.nissan.pl/.

9 Emisja CO2 i zużycie energii elektrycznej są różne w zależności od kraju.

10 Prezentowane akcesoria znajdują się na standardowym wyposażeniu samochodu i/lub są dostępne opcjonalne tylko w wybranych wersjach. Mogą obowiązywać dodatkowe koszty. Akcesoria i dodatkowe wyposażenie montowane w samochodzie przez klienta mogą mieć wpływ na komunikowane dane dotyczące zasięgu samochodu. Oryginalne akcesoria Nissana są objęte gwarancją na nowy pojazd przez 3 lata/100 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), jeśli zostaną zamontowane przez dealera lub warsztat Nissana przed wydaniem samochodu klientowi lub w okresie gwarancji na nowy pojazd. Oryginalne akcesoria zamontowane poza okresem gwarancyjnym na nowy pojazd przez podmiot zewnętrzny lub przez klienta są objęte wyłącznie gwarancją na oryginalne części i akcesoria Nissana na okres 12 miesięcy, bez względu na liczbę przejechanych kilometrów.

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).