AKCJA ODKUP

Pozostawienie swojego dotychczasowego samochodu w salonie to idealne rozwiązanie problemu pozbycia się starego pojazdu. Szczególnie, kiedy nie jest on najmłodszym rocznikiem. W sieci marki Nissan dealerzy przyjmują w rozliczeniu pojazdy dowolnej marki, dodatkowo w ramach akcji przy zakupie nowego pojazdu oferują zniżkę na wybrane modele dla klientów korzystających z tej możliwości. Jest tylko jeden warunek, samochód pozostawiany w rozliczeniu nie może być starszy niż 10 lat.

Klient, który zdecyduje się na „oddanie” obecnie użytkowanego samochodu przy zakupie nowego może liczyć na dodatkowy rabat. Wyceną używanego samochodu zajmuje się ekspert. Wszystkie formalności związane z oddaniem używanego i zakupem nowego pojazdu są załatwiane w jednym miejscu. Dealer bierze pełną odpowiedzialność za transakcję.

WYGODA

Planujesz zakup nowego Nissana i zastanawiasz się, co zrobić ze swoim obecnym samochodem? Zostaw go nam w rozliczeniu.

SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

Wyceną używanego samochodu zajmie się ekspert u dealera. Wszystkie formalności związane z oddaniem używanego i zakupem nowego pojazdu są załatwione w jednym miejscu. Dealer bierze pełną odpowiedzialność za transakcję.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Nie musisz szukać nowego nabywcy, poświęcać czasu na spotkania, jazdy próbne, przygotowywać pakietu zdjęć, publikować ogłoszeń i odpowiadać na pytania potencjalnych, często niezdecydowanych nabywców.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI