GWARANCJA NA NOWY SAMOCHÓD

Standardowa gwarancja producenta dla wszystkich modeli Nissana ważna jest przez (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej):

  • 3 lata lub do 100 000 km dla aut osobowych,
  • 5 lat lub do 160 000 km dla modeli dostawczych LCV,
  • 5 lat lub do 100 000 km na elementy zespołu napędowego aut elektrycznych EV,
  • 8 lat lub do 160 000 km na akumulator Li-ION pojazdu elektrycznego EV,
  • 8 lat lub do 160 000 km na utratę pojemności akumulatora Li-ION pojazdu elektrycznego EV.

W standardzie znajduje się także 3-letnia gwarancja na lakier oraz 12-letnia gwarancja na korozję perforacyjną – obie bez limitu kilometrów. Każdą oryginalną część lub element z gamy akcesoriów Nissana obejmuje 1-, 2- lub 3-letnia gwarancja bez limitu kilometrów – w zależności od rodzaju części. Obowiązują wyjątki od powyższych zasad – zapoznaj się z książeczką gwarancyjną i instrukcją obsługi samochodu.

SERWIS NISSANA ONLINE

Umów się na kolejny serwis swojego Nissana u specjalistów kilkoma kliknięciami. Kontrola stanu technicznego pojazdu, opon i hamulców, fachowa naprawa nadwozia i lakierowanie, kontrola akumulatora lub regularna wymiana oleju i filtrów.
Postaw na fachową obsługę z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz najwyższej jakości oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Nissana.

* Szczegółowy zakres obowiązywania oraz wyłączenia produktu ubezpieczeniowego znajdują się w Umowie. Produkt jest ubezpieczeniem pojazdu na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Dostępność i warunki ubezpieczenia uzależnione są od wieku i przebiegu pojazdu.