Zniechęć złodzieja do kradzieży!

 Datatag to technologia tajnego znakowania około 150 elementów Twojego Nissana, a dodatkowe oznaczenia jawne – zniechęcają do podjęcia próby kradzieży.

 System korzysta z kilku różnego rodzaju technologii, co jest gwarancją wysokiej skuteczności zabezpieczenia. Użyta technologia nie wpływa na wygląd pojazdu oraz nie ingeruje w instalację elektryczną, jednocześnie będąc praktycznie niemożliwą do usunięcia przez złodzieja.

OZNACZENIA UV

Zawierają unikalny kod trwale wytrawiony na elementach pojazdu. Nie wpływają na estetykę i wygląd oznaczonych powierzchni, ponieważ są widoczne jedynie w świetle UV.

DATADOTS®

Datadots, czyli system bardzo małych mikrodotów, które można zastosować na dowolnej powierzchni, co praktycznie uniemożliwia przestępcom ich zlokalizowanie i usunięcie.

DATATAG DNA

Unikalne chemiczne rozwiązanie DNA. Każde urządzenie jest chronione niewidocznym i unikalnym kodem DNA. Przestępcy nigdy nie będą mieć pewności, że usunęli każdą cząsteczką DNA Datatag.

SAMOPRZYLEPNY TRANSPONDER Z PŁASKIM ZNACZNIKIEM

Ten elastyczny transponder zawiera unikalny kod, trwale zaprogramowany w jego układzie scalonym, którego nie można zmienić ani usunąć i który jest odporny na atak elektroniczny lub magnetyczny.

SZKLANY TRANSPONDER

Ma wielkość ziarenka ryżu i można go łatwo zainstalować. Zawiera unikalny numer kodu, który jest trwale zaprogramowany w jego układzie scalonym. Numeru nie można zmienić ani usunąć.

WYPUKŁA, ŻELOWA NAKLEJKA OSTRZEGAWCZA

Stanowi część jawnego środka odstraszającego, co wskazuje potencjalnym przestępcom, że Datatag chroni Twój pojazd i jest duża szansa jego odzyskania, gdyby został skradziony.

ETYKIETA OSTRZEGAWCZA TE

Specjalnie zaprojektowane naklejki ostrzegają potencjalnych złodziei i nie można ich usunąć bez uszkodzeń.

NAKLEJKI OSTRZEGAWCZE NA SZYBĘ

Te specjalnie wykonane naklejki informują, że Twój samochód jest oznaczony najnowszym systemem Datatag.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o systemie znakowania pojazdów Datatag i umówić dogodny termin instalacji w Twoim aucie.

Rekomendowana cena detaliczna zestawu Datatag to 1271 zł brutto wraz z kosztem montażu1

Umów się na instalację systemu Datatag już teraz i zapewnij sobie spokój ducha oraz zniżki u ubezpieczyciela2

Kalkulacja oparta jest na rekomendowanej cenie detalicznej zestawu Datatag wynoszącej 913 zł brutto oraz uśrednionej zadeklarowanej przez Autoryzowanych Dealerów Nissana stawce za roboczogodzinę wynoszącej 358 zł brutto. Indywidualna wycena przygotowana przez Dealera może się różnić od podanej kalkulacji. W celu poznania dokładnej oferty skontaktuj się z Autoryzowanym Dealerem Nissana. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

W zależności od polityki danego Towarzystwa Ubezpieczeniowego

ZRÓB KOLEJNY KROK