ŁADOWARKI WALLBOX DO UŻYTKU DOMOWEGO

Wyjeżdżaj z domu zawsze z pełnym zasięgiem! Możliwość ładowania w miejscu zamieszkania to jedna z ważniejszych zalet samochodów elektrycznych.

88% właścicieli elektrycznych Nissanów ładuje swoje auta w miejscu zamieszkania. By zaspokoić potrzeby naszych klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty ładowarki do użytku domowego.

Dedykowane ładowarki domowe Wallbox zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczne, a przy tym znacznie szybsze ładowanie niż przy pomocy standardowego gniazdka sieciowego. Proces montażu ładowarki w domu przeprowadzają autoryzowani przez Nissana wykwalifikowani technicy, zgodnie z instrukcją montażu i uruchomienia urządzenia.

ZALETY ŁADOWAREK WALLBOX:

• moc ładowania do 22 kW,
• różne typy złączy,
• kompaktowe wymiary,
• 2 lata gwarancji od dnia instalacji,
• łączność poprzez Bluetooth oraz WiFi,
• lokalne i zdalne sterowanie za pomocą aplikacji i platformy w chmurze,
• możliwość powiązania z instalacją fotowoltaiczną – szybkie ładowanie i „zielona” energia dla Twojego auta,
• możliwość współdzielenia opłat (do 5 użytkowników)1.

Zobacz jak szybko naładujesz do pełna akumulatory Nissana ARIYA przy użyciu domowej ładowarki2

Domowe gniazdko 2,3 kW Ładowarka 7,4 kW Ładowarka 22 kW
ARIYA 63 kWh (10–100%) 34,5 godziny 10 godzin 3,5 godziny
ARIYA 87 kWh (10–100%) 48 godzin 13,5 godziny 5 godzin

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o ładowarkach Wallbox, wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie wariant i umówić dogodny termin instalacji. Autoryzowany Dealer Nissana zajmie się całym procesem, wystarczy, że zamówisz ładowarkę wraz z montażem.

ZRÓB KOLEJNY KROK


1 Możliwość dzielenia opłat zależy od operatora / dostawcy energii elektrycznej

2 Czas może się różnić w zależności od warunków ładowania, w tym rodzaju i stanu ładowarki, temperatury akumulatora i temperatury otoczenia w miejscu użytkowania. Gama pojazdów elektrycznych Nissana została zaprojektowana z myślą o większości codziennych podróży i jest wyposażona w zabezpieczenia ładowania chroniące akumulator podczas powtarzających się sesji szybkiego ładowania w krótkim czasie. Czas kolejnego szybkiego ładowania może być dłuższy, jeśli temperatura akumulatora aktywuje technologię zabezpieczającą akumulator.