PORUSZAJĄCA MOC HYBRYDY

NISSAN JUKE – COUPÉ CROSSOVER

Odkryj układy napędowe Nissana Juke

Nissan Juke Hybrid wyposażony został w inteligentną przekładnię hybrydową, która zmienia tryby jazdy, dopasowując się do warunków drogowych. Dzięki temu można cieszyć się szybką, cichą i wydajną jazdą przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa (5 l/100 km w cyklu mieszanym wg WLTP)⁸. Dostępna jest również opcja z silnikiem benzynowym o mocy 114 KM.

Odważny i unikatowy design

Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty, 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich¹ i charakterystyczny dach. Nowy design Nissana Juke robi wrażenie elegancką aerodynamiką, która przyciąga wszystkie spojrzenia.

Dostosowany do Twoich potrzeb

Większy i bardziej przestronny od poprzedniej wersji, z jeszcze większą przestrzenią ładunkową, Nissan Juke gotowy jest wspierać każdy styl życia.

ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ


1 19-calowe felgi są dostępne w opcji w zależności od wersji.
2 Technologia ProPILOT Assist jest dostępna wyłącznie w wybranych modelach z automatyczną skrzynią biegów. ProPILOT Assist to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, ale nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. Technologia ProPILOT Assist jest przeznaczona wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.
Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/.
4 Aby korzystać z usług NissanConnect, potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect Services oraz musisz się zarejestrować i zalogować do aplikacji NissanConnect Services przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect Services, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej.
Łączenie telefonu komórkowego w celu skorzystania z aplikacji NissanConnect powinno odbywać się dopiero po bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Korzystanie z systemu powinno być zawsze zgodne z zasadami Kodeksu Drogowego. Kierowcy powinni korzystać z systemu tylko wtedy, kiedy mogą to zrobić bezpiecznie. Użytkownicy powinni pamiętać, że korzystanie z technologii głośnomówiącej może odwracać uwagę od drogi, co może mieć negatywny wpływ na kontrolę nad pojazdem.
5 Aplikacje Apple CarPlay i Android Auto są dostępne bezpłatnie, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.
6 Prezentowane akcesoria znajdują się na standardowym wyposażeniu samochodu i/lub są dostępne opcjonalnie tylko w wybranych wersjach. Mogą obowiązywać dodatkowe koszty.
7 Juke Premiere Edition jest wyposażony w poniższe oryginalne akcesoria Nissana: Listwa przedniego zderzaka (czarna/biała), dolna listwa przedniego zderzaka (srebrna), listwa zderzaka tylnego (czarna/biała), boczne akcenty na drzwiach (czarne/białe), podświetlana nakładka ochronna na próg „Premiere Edition”, zestaw naklejek na dach i lusterko boczne. Oryginalne akcesoria Nissana zostały zaprojektowane i wyprodukowane z taką samą starannością, jakością i dbałością o szczegóły jak samochody tej marki i są objęte 3-letnią gwarancją, jeśli zostały zakupione razem z pojazdem. Powyższe akcesoria są dostępne tylko w wersji specjalnej Nissana Juke Special Version „Premiere Edition”.
8 Porównanie Nissana Juke N-Connecta DIG-T 114 KM DCT i Nissana Juke N-Connecta Hybrid 143 KM. Nissan Juke N-Connecta DIG-T DCT 114 KM, benzyna: zużycie paliwa (l/100 km): niska prędkość: 7.5–7.8; średnia prędkość: 5.6–5.9; wysoka prędkość: 5.2–5.5; bardzo wysoka prędkość: 6.6–7.1; w cyklu mieszanym: 6.1–6.5; emisje CO2 w cyklu mieszanym (g/km): 138–146. Nissan Juke N-Connecta Hybrid 143 KM: zużycie paliwa w cyklu mieszanym (l/100 km): 5.0–5.2; emisje CO2 w cyklu mieszanym (g/km): 114–117. Pojazd posiada homologację zgodną z przepisami UE przy zastosowaniu bardziej realistycznej procedury testowej WLTP. Z tego względu dane NEDC nie są dostępne dla tego samochodu.
Bezpłatne usługi (Nissan w Asystencie Google, Historia i analiza jazdy, Pomoc i usługa Assistance Nissana, Pomoc w razie awarii, Przeglądy pojazdu, Menedżer akumulatora – tylko dla pojazdów elektrycznych) są dostępne bezpłatnie przez okres 7 lat, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.
Akcesoria i dodatkowe wyposażenie montowane w samochodzie przez klienta mogą mieć wpływ na komunikowane dane dotyczące zasięgu samochodu. Oryginalne akcesoria Nissana są objęte gwarancją na nowy pojazd przez 3 lata/100 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), jeśli zostaną zamontowane przez dealera lub warsztat Nissana przed wydaniem samochodu klientowi lub w okresie gwarancji na nowy pojazd. Oryginalne akcesoria zamontowane poza okresem gwarancyjnym na nowy pojazd przez podmiot zewnętrzny lub przez klienta są objęte wyłącznie gwarancją na oryginalne części i akcesoria Nissana na okres 12 miesięcy, bez względu na liczbę przejechanych kilometrów.
Wybrane akcesoria Nissana oferowane przez zatwierdzonych partnerów firmy Nissan. Podmioty te udzielają gwarancji na swoich warunkach, na okres minimum jednego roku. Szczegółowe informacje u dealera Nissana.
Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie dotyczą pojazdów o [nierynkowych] specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w ramach opcji (za dodatkową opłatą).